head_2
but1_1

    

  1. ╤нформац╕я про ЦККП м╕ститься на веб-стор╕нц╕ ╤нституту м╕кроб╕олог╕╖ ╕ в╕русолог╕╖ ╕м. Д.К. Заболотного НАН Укра╖ни. Така сама ╕нформац╕я про вс╕ ЦККП НАН Укра╖ни ╕ ╖х базов╕ установи в НАН Укра╖ни розм╕щу╓ться на веб-стор╕нц╕ Презид╕╖ НАН Укра╖ни

  2. Науков╕ установи та орган╕зац╕╖ НАН Укра╖ни, як╕ мають потребу в проведенн╕ досл╕джень на науковому обладнанн╕ ЦККП НАН Укра╖ни (дал╕ - замовники), два рази на р╕к, до 15 с╕чня ╕ до 15 червня подають у письмовому вигляд╕ до Бюро В╕дд╕лення молекулярно╖ б╕олог╕╖, експериментально╖ ╕ кл╕н╕чно╖ ф╕з╕олог╕╖ НАН Укра╖ни, сво╖ заявки на к╕льк╕сть годин, строки та види досл╕джень, проведення яких потребу╓ використання наукових прилад╕в ╕ обладнання ЦККП. Зав╕рен╕ печаткою та зав╕зован╕ кер╕вником установи, коп╕╖ заявок подаються до ╤нституту м╕кроб╕олог╕╖ ╕ в╕русолог╕╖ НАН Укра╖ни для внесення замовень в план роботи ЦККП.

  3. Бюро В╕дд╕лення молекулярно╖ б╕олог╕╖, експериментально╖ ╕ кл╕н╕чно╖ ф╕з╕олог╕╖ НАН Укра╖ни за поданням директора ╤нституту м╕кроб╕олог╕╖ ╕ в╕русолог╕╖ ╕м. Д.К. Заболотного НАН Укра╖ни, затверджу╓ загальний розпод╕л м╕ж замовниками робочого часу, в╕дведеного для колективного користування науковим обладнанням ЦККП.

  4. Директор ╤нституту м╕кроб╕олог╕╖ ╕ в╕русолог╕╖ ╕м. Д.К. Заболотного НАН Укра╖ни сво╖м наказом, узгодженим з Бюро В╕дд╕лення молекулярно╖ б╕олог╕╖, експериментально╖ ╕ кл╕н╕чно╖ ф╕з╕олог╕╖ НАН Укра╖ни, визнача╓ граф╕к роботи ЦККП та окремих наукових прилад╕в/обладнання, встановлю╓ необх╕дну к╕льк╕сть робочих зм╕н на робочий день з урахуванням режиму роботи науково╖ установи ╕ потреб вчених НАН Укра╖ни у використанн╕ наукових прилад╕в/обладнання.

  5. При плануванн╕ часу роботи ЦККП НАН Укра╖ни затверджу╓ться такий розпод╕л: для роботи в одну зм╕ну (8 годин робочого часу) 3 години нада╓ться для потреб базово╖ науково╖ установи ЦККП, 3 години нада╓ться безкоштовно для замовник╕в - ╕нших наукових установ та орган╕зац╕й НАН Укра╖ни, 2 години дозволя╓ться надавати для платного використання обладнання ЦККП ╕ншим установам, п╕дпри╓мствам та орган╕зац╕ям, як╕ не перебувають у в╕данн╕ НАН Укра╖ни, зг╕дно з чинним законодавством.

  6. Платн╕ послуги з використання наукового обладнання ЦККП НАН Укра╖ни для потреб ╕нших замовник╕в надаються зг╕дно з чинним законодавством Укра╖ни.

Copyright©2007
IMV NANU All Rights Reserved