23
квітня
2018

Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції "Єдине здоров'я"

Вельмишановні колеги!

Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції

16-20 квітня 2018 року cпівробітники  Інституту приймали участь  у Третьому щорічному регіональному науковому Симпозіумі в рамках концепції "Єдине здоров'я".

 

Третій щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції «Єдине здоров’я» за підтримки Програми зменшення біологічної загрози (ПЗБЗ) в Україні проводиться в рамках Програми з написання наукових робіт (ПННР). Створюючи можливість для зустрічі представників більш ніж десяти країн та 83 установ України, включаючи науково-дослідні інститути, обласні лабораторні центри, медичні вузи, медичні академії післядипломної освіти, ветеринарні та аграрні вузи та заклади охорони здоров'я, Симпозіум дозволить представити результати науково-дослідних робіт, що проводяться в Україні, а також сприяє співпраці та порозумінню серед профільних фахівців країн регіону.

Основні події:

16-19 квітня 2018 року: Загальна зустріч, що включала усні доповіді дослідницьких груп, обраних для презентації під час головної зустрічі. Протягом останніх 90 хвилин кожного дня відбувались постерні сесії, під час яких були представлені роботи всіх учасників.

Паралельна сесія з клінічної медицини та громадського здоров’я, яка включала усні доповіді, присвячені актуальним питанням клінічної медицини та громадського здоров’я.

Форум з питань формування політики в рамках концепції «Єдине здоров’я», який включав інтерактивні сесії, спрямовані на об’єднання українських зацікавлених сторін щодо питань державної політики, що постають у сферах громадського здоров’я, ветеринарної медицини та освіти.

20 квітня 2018 року: Сесія з рецензування та відбору наукових робіт, яка включала нагородження молодих вчених та найкращих доповідей, презентації міжнародних експертів та оголошення первинного списку учасників, що були відібрані протягом тижня усних та постерних презентацій, для надання консультативної допомоги з написання наукових робіт.

Співробітники нашого Інституту приймали участь у Третьому регіональному науковому Симпозіумі і мали можливість налагодити партнерські відносини з групою міжнародних експертів та українських науковців.

Інститут представляли:

•Фоміна Марина;

•Булигіна Тетяна

•Письменна Юлія

•Гавриленко Марина

 

Протягом усього тижня Симпозіуму було створено простір та надано можливості для українських науковців презентувати свої дослідження, експерти сприяли впровадженню наукових підходів, що підвищують рівень біобезпеки та біозахисту, а також розвитку концепції «Єдине здоров’я» в Україні та накопиченню знань з нагляду за хворобами людей та тварин, покращенню розуміння наявних ризиків для здоров’я.