07
листопада
2018

Конгрес UEG Week 2018

Вельмишановні колеги!

Конгрес UEG Week 2018

20-24 жовтня у Відні, Австрія, відбувся конгрес UEG Week 2018  https://www.ueg.eu/week/, один з найбільших щорічних з’їздів фахівців у галузі гастроентерології. 


В цьому році на конгресі була представлена робота співробітників нашого Інституту, відділу проблем інтерферону та імуномодуляторів, Бубнова Р.В., Бабенко Л.П., Мокрозуб В.В., Жолобак Н.М., Лазаренко Л.М., Співака М.Я.
COMBINED USE OF LACTOBACILLUS AND BIFIDOBACTERIA PROBIOTIC STRAINS WITH NANOCERIA REDUCE CHOLESTEROL LEVEL IN OBESITY MOUSE MODEL   ( скачати pdf-файл)

Робота була представлена у постерній сесії та отримала нагороду National Scholar Award.

Всі відеоматеріали з конгресу, а також навчальні курси з ультразвукової діагностики, ендоскопії, патофізіології та методів експериментальних досліджень у галузі гастроентерології доступні онлайн за посиланням https://www.ueg.eu/education/latest-news/ (деякий контент доступний лише після реєстрації на сайті). 

Європейська спілка гастроентерологів UEG щорічно надає значну кількість грантів для аспірантів та молодих дослідників на безкоштовне відвідування конгресу, короткострокове та довгострокове стажування у відомих Європейських науково-дослідних центрах та лікарнях, а також надає можливість отримати винагороди за значні дослідження у сфері гастроентерології. Детальна інформація за посиланням https://www.ueg.eu/awards-grants/ 

Наступний конгрес UEG Week 2019 відбудеться у Барселоні, Іспанія, 19-23 жовтня 2019 року https://www.ueg.eu/week/past-future/ueg-week-2019/ 

Матеріали надано Відділом проблем інтерферону та імуномодуляторів