23
травня
2019

Науковий семінар Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського (оновлено 17.09.2019)

16 вересня 2019 року, 14.00, Актова зала ІМВ НАН України

Науковий семінар Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського (оновлено 17.09.2019)

                                          Шановні колеги!
В Інституті мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України  відбувся науковий семінар Товариства мікробіологів України ім. С.М. Виноградського.

16 вересня 2019 року на семінарі ТМУ була представлена доповідь Шинкаренко Олександра Андрійовича, (НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"), на тему «Перспективи застосування біоінформатики у мікробіології"».
Доповідь присвячена сучасним та перспективним застосуваннями біоінформатики у мікробіологічних дослідженнях. Ми поговоримо про дослідження геномів поодиноких мікроорганізмів та популяційні дослідження мікробіоти; методики, що використовуються в таких дослідженнях, їх переваги та недоліки. Також доповідач розповість  про синтетичну біологію: дисципліну, що поєднує експериментальну та обчислювальну біологію для створення нових мікроорганізмів.

20 червня 2019 року на семінарі ТМУ була представлнена доповідь Robyn Jerdan (PhD Student, Abertay University, Scotland, UK) на тему "THE USE OF EXPERIMENTAL MICROCOSMS IN STUDYING THE EFFECT OF SELECTION ON ECOLOGICAL DYNAMICS AND BIOFILM CHARACTERISTICS OF MULTI-SPECIES BACTERIAL COMMUNITIES"
Переглянути резюме доповіді в файлі pdf за посиланнямhttp://www.imv.kiev.ua/images/doc/2019/JerdanAbstract.pdf

23 травня 2019 року на семінарі ТМУ була представлнена доповідь експерта відділу хіміко-біологічних технологій УКРПАТЕНТА Вайсберг Катерини Олегівни (Патентно-юридична агенція «ДіО») на тему  «Патентна грамотність: від заявки до захисту».
Переглянути презентацію в файлі pdf за посиланнямhttp://www.imv.kiev.ua/images/doc/2019/2019TMU1.pdf