Про лабораторію грибостійкості та мікробіологічних досліджень

 

Керівник лабораторії,

Письменна Юлія Борисівна

(066) 21-07-409

Заступник керівника з питань медико-біологічних досліджень
доктор біологічних наук

Тугай Тетяна Іванівна

(044) 526-11-89
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про лабораторію

Випробувальну лабораторію створено в 1995 р. на базі відділу фізіології та систематики мікроміцетів та відділу фізіології промислових мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України. ВЛ має великий досвід з вивчення грибостійкості і мікробіологічних досліджень різних технічних, медичних виробів і матеріалів.

Компетентність лабораторії забезпечується відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 наявністю спеціальних приміщень та обладнання, необхідних для проведення випробувань, згідно галузі акредитації. Лабораторія проводить випробування з використанням стандартизованих методів, затверджених вищим керівництвом. У ВЛ працюють кваліфіковані фахівці, уповноважені вищим керівництвом ВЛ. Персонал ВЛ періодично проходить навчання в ДП «УкрНДНЦ», бере участь у конференціях, семінарах «УкрАО», НААУ. Фахівці ВЛ підвищують свою кваліфікацію, самостійно освоюючи нові методики, беручи участь у внутрішньолабораторних і міжлабораторних випробуваннях.

Випробувальна лабораторія грибостійкості і мікробіологічних досліджень технічних, медичних виробів і матеріалів ІМВ НАН України має дозвіл від режимної комісії МОЗ України на право роботи із збудниками ІІІ - ІV групи патогенності. ВЛ може залучатися для проведення експертиз та випробувань медичних виробів з метою їх державної реєстрації, згідно наказу № 121 від 22.02.2012 Державної служби України з лікарських засобів (Про затвердження Переліку експертних організацій, які залучаються Державною службою України з лікарських засобів для проведення експертиз та випробувань медичних виробів з метою їх державної реєстрації).

Основні цілі політики ВЛ в області якості:

  • максимальне задоволення замовників високим рівнем якості випробувань;
  • забезпечення конфіденційності і прав власності її замовників;
  • забезпечення достовірності результатів випробувань.

Лабораторія має два підрозділи:

Результати випробувань заносяться у відповідний «Протокол випробувань», який служить підставою для одержання сертифіката на продукцію.

Ознайомитися з основними напрямками діяльності лабораторії  (скачати pdf-файл) 

Контакти Лабораторії:

Україна, 03143, Київ, 
вул. Академіка Заболотного, 154
Телефон: (044) 526-11-79
Факс: (044) 526-23-79